top of page

KWALIFIKACJA DO LECZENIA
medyczną marihuaną

Misją Instytutu Medycznej Marihuany jest pomoc pacjentom w zdobyciu dostępu do wiedzy naukowej w dziedzinie konopi medycznych i ich praktycznego zastosowania.

Celem stosowania terapii opartej na kannabionoidach jest znalezienie ulgi w objawach wielu schorzeń oraz poprawy jakości życia - prowadzonej przez lekarza specjalistę.

Kwalifikacja (bezpłatna) do leczenia oraz recepta (płatna po zakwalifikowaniu) odbywa się poprzez telemedycynę czyli świadczenie medyczne na odległość.

Instytut Medycznej Marihuany zamierza edukować i wspierać pacjentów, którzy bez powodzenia stosowali różne leki na receptę i potencjalnie mogą skorzystać z marihuany medycznej jako alternatywnej terapii.

Kwalifikacja
do leczenia

film fest(1).png

01

Medyczna Marihuana - wizyta kwalifikująca + recepta

200 zł

Wystarczy wypełnić Kwestionariusz Medyczny dostępny na stronie głównej. Analiza Kwestionariusza Kwalifikującego jest bezpłatna. Po zakwalifikowaniu wysyłamy receptę oraz materiały, koszt pierwszej wizyty wynosi 200 zł, druga i kolejna 150 zł Zakup w aptece. Opakowania 5g i 10 g w formie suszu do waporyzacji. Koszt w aptece od 40 do 60 zł za gram. Czas 24h.

02

Medyczna Marihuana - druga i kolejna wizyta

 

150 zł

Lek bardzo wyraziście uspokaja oraz wewnętrznie energetyzuje, bardzo sobie cenię. Jakość snu także na wysokim poziomie.

Pan Piotr

bottom of page